Історія корпорації "Оболонь" бере початок з 1974 року, коли розпочався намив майданчика для будівництва. Відкриття виробництва було приурочене до Олімпійських ігор 1980 року. Вибір місця для заводу визначався головним фактором - наявністю великих запасів м’якої та кришталево чистої води, яка добувається з глибин юрського горизонту (290 м) та забезпечує високу якість продукції. Наша питна вода перевірена часом і вже багато років поза всякою конкуренцією. Корпорація «Оболонь» як виробник мінеральної води відома з 1982 року. Саме в цьому році був відкритий новий цех для наливу. Асортимент мінеральної води постійно розширюється, щоб якомога повніше задовольнити потреби споживачів. Зараз компанія випускає воду під ТМ «Оболонська», «Прозора», «АкваБаланс», «Охтирська» та «Підгірна» (дві останні є регіональними брендами).

Докладніше

Програма лояльності

Спеціально для Вас, наших постійних клієнтів, була створена програма лояльності.

Кожен десятий бутель, придбаний протягом місяця, доставляється за 1грн.

Докладніше

Доставка питної води

Піклуватися про своє здоров'я - значить стежити за красою своєї шкіри, продуктами, які вживаються в їжу, і водою, яку щодня споживає кожна людина в необмеженій кількості. Вода - джерело життєдіяльності. Без неї неможливо нормально існувати, готувати більшість страв. Саме від якості води залежить здоров'я людини, адже вона може стати джерелом цінних компонентів для організму.

Бутильована вода особливо затребувана, адже якість допомагає зберегти популярність продукту і поліпшити стан здоров'я. Але всім відомо, що купувати величезну пляшку і нести до будинку під силу не кожному

Доставка бутильованої води

- Зручний і простий спосіб забезпечити свою сім'ю лише якісним продуктом. Діти можуть з легкістю вживати її, і при цьому не потрібно турбуватися за травлення і загальне самопочуття. З чистої води готують супи, роблять запаси на зиму і використовують у побуті. Чим менше шкідливих компонентів міститься в продукті, тим благотворніше його вплив на організм.

Доставка води по Києву можлива у зручний для вас час. Ми не просто привеземо замовлення за місцем призначення, але і запропонуємо привабливу систему знижок. Так, можна замовити воду додому, в офіс, на дачу або в громадський заклад.

АкваБаланс - якість життя для вас!

Чому слід обрати саме АкваБаланс?

Великі запаси м’якої та кришталево чистої води, віднайдені чеськими спеціалістами серед просторих та розлогих оболонських лук, є основою виробництва нової питної води АкваБаланс. Саме тут розташований головний завод компанії "Оболонь".

Докладніше

Акція для нових клієнтів:

Кожному новому клієнту вперше зареєстрованому в бухгалтерській базі ПрАТ “ТЕТІС”, при першому замовленні на одну адресу доставки, надається два бутелі води ТМ”Аквабаланс” по 1грн, та 30%-а знижка на помпу для води.

* термін дії акції до 31.12.2018 р.

Докладніше


Замовити зворотній дзвінок

Триває завантаження...

ПАТ "Тетіс"
Телефони: 044 392 27 47, 044 392 27 42,
044 354 03 74, 044 354 03 75.
Адреса: м. Київ, вул. Богатирська 1
Доставка води додому і в офіс по Києву та Київській області

Будьте з нами в соціальних мережах

Заявка на зворотній дзвінок

+38 Новий клієнт
Існуючий клієнт