Доставка води АкваБаланс


Доставка води додому

Доставка води додому

Хліб та вода - це основа будь-якого дому. І якщо з хлібом ситуація більш-менш нормальна, то з водою далеко не завжди... Будинки, в яких постійно є хороша вода, можна порахувати по пальцям. У нашій країні люди звикли витрачати гроші на все, що завгодно, позбавляючи себе головного джерела життя - якісної питної води. Якщо в вашому домі досі немає нормальної води, компанія «Оболонь» вирішить цю проблему раз і назавжди. Тепер у нашій компетенції не лише продаж, але й доставка води додому. Зробивши замовлення у наших спеціалістів, ви не лише забезпечите своїх домочадців кришталево чистою водою, але й суттєво зекономите свої кошти.

Замовити доставку води додому   


Доставка води в офіси

Доставка води в офіси

Офісні працівники - це герої нашого часу. Більшу частину свого життя вони проводять далеко від природи, перед холодними екранами моніторів... Доведено, що малорухоме офісне існування призводить до сумних наслідків: затікає спина та шия, уповільнюється кровообіг, легені засмічуються оргтехнічним пилом... Щоб хоч трохи покращити ситуацію, медики рекомендують офісним працівникам пити більше рідини, особливо чистої води. Прислухавшись до цієї простої поради, ви надасте неоціненну допомогу своєму організму... Якщо вам потрібна хороша вода в офіс, рекомендуємо звернутися до компанії «Оболонь». Ми доставляємо питну воду як по Києву, так і за його межами. Звернувшись до нас, ви отримаєте не лише екологічно чисту продукцію, а й відмінний європейський сервіс.

Замовити доставку води в офіс   


Доставка води в школи

Доставка води в школи і дитсадки

Діти п'ють багато води, багато рідини. Фізичні заняття, дитяча енергетика, рухливість, зростаючий організм, і багато інших чинники обумовлюють цю потребу. І, якщо дорослий може терпіти напади спраги (хоча, робити це не рекомендують лікарі навіть дорослим людям), то дітям це категорично заборонено! У дитини завжди повинен бути доступ до чистої питної води!

Замовити доставку води в школу або дитсадок   Піклуватися про своє здоров'я - значить стежити за красою своєї шкіри, продуктами, які вживаються в їжу, і водою, яку щодня споживає кожна людина в необмеженій кількості. Вода - джерело життєдіяльності. Без неї неможливо нормально існувати, готувати більшість страв. Саме від якості води залежить здоров'я людини, адже вона може стати джерелом цінних компонентів для організму. Бутильована вода (Київ) особливо затребувана, адже якість допомагає зберегти популярність продукту і поліпшити стан здоров'я. Але всім відомо, що купувати величезну пляшку і нести до будинку під силу не кожному. Доставка бутильованої води - зручний і простий спосіб забезпечити свою сім'ю лише якісним продуктом. Діти можуть з легкістю вживати її, і при цьому не потрібно турбуватися за травлення і загальне самопочуття. З чистої води готують супи, роблять запаси на зиму і використовують у побуті. Чим менше шкідливих компонентів міститься в продукті, тим благотворніше його вплив на організм. Доставка води по Києву можлива у зручний для вас час. Ми не просто привеземо замовлення за місцем призначення, але і запропонуємо привабливу систему знижок. Так, можна замовити воду додому, в офіс, на дачу або в громадський заклад.

Доставка води, ціна на яку виправдовує пропоноване якість, буде здійснена точно в строк. Мінеральні компоненти корисні як для організму дорослої людини, так і для дитини. Воду можна вживати в будь-якій кількості. Доставка питної води особливо зручна для тих, хто перебуває за містом. Швидко приготувати їжу на багатті, зігрітися гарячим чаєм або просто вгамувати спрагу дуже легко. Прозора чиста вода додасть сил, підбадьорить, і ви відчуєте себе на порядок краще. Замовити воду в Києві можна як через сайт, так і по телефону, якщо під рукою немає інтернету. Система знижок розроблена таким чином, що при кожній покупці ви будете отримувати хороші бонуси. Продаж питної води необхідна у великих мегаполісах, так як не в кожній квартирі можна знайти очищену смачну воду. Швидше, це рідкість, ніж норма.

Найкраща вода буде приготовлена для вас нашими фахівцями. Зручні пляшки можуть бути використані в подальшому для інших цілей. Вода необхідна нам щодня. Економія на власному здоров'ї може коштувати дуже дорого в майбутньому. Якість води впливає на внутрішні органи, колір шкіри, імунітет. З раннього віку необхідно привчати дітей до вживання тільки здорової їжі. Більшість напоїв, представлених на ринку, містить величезну кількість калорій і шкідливих добавок. Найчистіша вода допоможе не набрати зайву вагу і насолодитися особливим смаком. Вода видобувається за відпрацьованою технологією з найкращих джерел. Ми дбаємо про якість і пишаємося нашими досягненнями. Вживаючи нашу воду, ви зможете уникнути виникнення багатьох захворювань і зберегти свою молодість і красу надовго. Ваші діти будуть більш активними, а вам не доведеться турбуватися про їх здоров'я.

Замовити зворотній дзвінок

Триває завантаження...

ПАТ "Тетіс"
Телефони: 044 392 27 47, 044 392 27 42.
Адреса: м. Київ, вул. Богатирська 1
Доставка води додому і в офіс по Києву та Київській області

Будьте з нами в соціальних мережах

Заявка на зворотній дзвінок

+38 Новий клієнт
Існуючий клієнт