Доставка води в офіси

Триває завантаження...

ДОСТАВКА ВОДИ В ОФІС

Офісні працівники - це герої нашого часу. Більшу частину свого життя вони проводять далеко від природи, перед холодними екранами моніторів...

Доведено, що малорухоме офісне існування призводить до сумних наслідків: затікає спина та шия, уповільнюється кровообіг, легені засмічуються оргтехнічним пилом... Щоб хоч трохи покращити ситуацію, медики рекомендують офісним працівникам пити більше рідини, особливо чистої води. Прислухавшись до цієї простої поради, ви надасте неоціненну допомогу своєму організму...

Якісна питна вода - це «сторож» вашої внутрішньої чистоти. Особливо, якщо це вода в офіс. Вона не лише оберігає шкіру від «офісної» блідості, але й вчасно виводить з організму ненароком підхоплені шкідливі речовини.

Якщо вам потрібна хороша вода в офіс, рекомендуємо звернутися до компанії «Оболонь». Ми доставляємо питну воду як по Києву, так і за його межами. Звернувшись до нас, ви отримаєте не лише екологічно чисту продукцію, а й відмінний європейський сервіс.

Якщо вас цікавить оперативна доставка води в офіс, ми завжди відкриті до співпраці. Наші спеціалісти працюють як у Києві, так і в Київській області.

Замовляйте доставку води у офіси та установи за телефонами:

044 392 27 47, 044 392 27 42

Час доставки:

з 8.00 до 22.00 Субота з 8.00 до 15.00Замовити зворотній дзвінок

Триває завантаження...

ПАТ "Тетіс"
Телефони: 044 392 27 47, 044 392 27 42.
Адреса: м. Київ, вул. Богатирська 1
Доставка води додому і в офіс по Києву та Київській області

Будьте з нами в соціальних мережах

Заявка на зворотній дзвінок

+38 Новий клієнт
Існуючий клієнт