Кулери для води, cтандарт

Кулер B14A

Колір: білий/чорний із металевими боковими панелями.

Верхня та передня панелі відлиті з антибактеріального пластику (ABS), який блокує ріст бактерій. Бокові панелі зроблені з високоякісної оцинкованої сталі та покриті шаром поліефірної смоли. Надстійкість до ультрафіолетових променів дозволить зберегти зовнішній вигляд кулера протягом всього строку його експлуатації. Корпус оснащено повітряним фільтром, який запобігає потраплянню зовнішнього пилу, має ручку для переносу кулера.

Докладніше


CRYSTAL YLR3-5V7S(D)

Колір: металік.

Стильний кулер, витриманий у стилі Hi-tech і колірній гамі металік, забезпечує зручну подачу холодної та гарячої води. Головним елементом кулера є кольоровий дисплей, на який виводяться всі параметри температури води.

Комфортність використання агрегату забезпечує кнопковий режим подачі води: одне натискання кнопки - і ваша чашка наповнена водою. Додатковий комфорт експлуатації забезпечує приємне і м'яке підсвічування.

Докладніше


Кулер Family WBF-1000LA

Колір: золотий металік, темно-зелений металік.

Кулер классу стандарт для дому та офісу. Корпус складається з легкознімних панелей з високоякісного пластику. Бокові панелі виконані з нержавіючої сталі.

Суцільнотягнені бачки для холодної та гарячої води виготовлені з харчової нержавіючої сталі.

Нагрівальні елементи можуть поставлятися зовнішні чи внутрішні.

Докладніше


Кулер - це багатофункціональний пристрій для різноманітних маніпуляцій з питною водою. Залежно від комплектації, кулер може виконувати найрізноманітніші функції - від звичайного розливу до озонування.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ КУЛЕРІВ

  1. Дозування - ви можете легко «відміряти» й налити будь-яку кількість води.
  2. Нагрівання/охолодження - більшість кулерів подають як гарячу, так і охолоджену воду.
  3. Газування - в деяких моделях передбачена функція газування води.
  4. Озонування - іноді кулери для води комплектуються озонаторами, які забезпечують стовідсоткове знезараження.

ПЕРЕВАГИ КУЛЕРІВ

▪Корисно. На відміну від чайників, кулери не доводять воду до повного кипіння, а нагрівають її до температури 93-98⁰ С. Завдяки цьому, вода не втрачає свої корисні властивості.

▪Зручно. Ви можете з легкістю готувати як гарячі, так і холодні напої. Сучасні кулери для води працюють мінімум у 2 режимах - нагрівання та охолодження.

▪Економічно. Більшість кулерів споживають дуже мало електроенергії - їх споживча потужність коливається від 0,5 до 1 кВт.

На нашому сайті представлені кулери для води різної комплектації. Якщо вам сподобався котрийсь варіант - просто зателефонуйте нам. Наші спеціалісти оперативно оформлять ваше замовлення і доставлять ваш кулер у вказане місце.

Наша служба доставки працює як у Києві, так і в Київській області.

Замовити зворотній дзвінок

Триває завантаження...

ПАТ "Тетіс"
Телефони: 044 392 27 47, 044 392 27 42.
Адреса: м. Київ, вул. Богатирська 1
Доставка води додому і в офіс по Києву та Київській області

Будьте з нами в соціальних мережах

Заявка на зворотній дзвінок

+38 Новий клієнт
Існуючий клієнт