Дата: 2011-05-30

«Оболонь» стала публічним акціонерним товариством

Наприкінці квітня результатом зборів акціонерів товариства “Оболонь” стало рішення про зміну назви закритого акціонерного товариства на публічне акціонерне товариство.

Коментуючи рішення акціонерів, президент корпорації “Оболонь” Олександр Слободян повідомив, що «законодавство України вимагає від акціонерних товариств, де кількість акціонерів перевищує сто осіб, змінити назву на публічне акціонерне товариство. Це означає, що наше акціонерне товариство буде більш відкритим для суспільства».

«Крім того, відповідно до вимог законодавства, на зборах акціонерів прийнято рішення про обов'язкове переведення акцій із документарної форми в бездокументарну», - повідомив Олександр Слободян.

«Стратегія двадцятирічної давності, яка направлена на побудову потужної національної компанії “Оболонь”, залишається в силі і на майбутнє», - запевнив президент корпорації.

За словами Олександра Слободяна, “Оболонь” надалі залишається компанією на ринку України, якою стовідсотково володіють українці. «Ми продовжуємо писати історію українського бізнесу, цього разу через упровадження новацій у корпоративному управлінні. “Оболонь” черговий раз доводить, що існування успішного вітчизняного бізнесу зі штаб-квартирою у Києві є реальним».


<< Всі новини
Замовити зворотній дзвінок

Триває завантаження...

ПАТ "Тетіс"
Телефони: 044 392 27 47, 044 392 27 42.
Адреса: м. Київ, вул. Богатирська 1
Доставка води додому і в офіс по Києву та Київській області

Будьте з нами в соціальних мережах

Заявка на зворотній дзвінок

+38 Новий клієнт
Існуючий клієнт