Дата: 2011-06-14

«Оболонь» випустить журнал коміксів для студентів

«Оболонь» випустить журнал коміксів для студентів

У червні 2011 року в рамках національної КСВ програми корпорації «Оболонь» стартував проект «Відривайся нереально - споживай відповідально!», присвячений проблемі відповідального споживання пива. Проект буде реалізовано в одному з найбільш актуальних молодіжних форматів - «журнал за 24 години».

Максим Кушнір, заступник директора з маркетингу корпорації «Оболонь»: «В Україні простежується тенденція, що люди, і особливо молодь, не мають інформації про безпечні норми споживання пива. Адже в пиві є алкоголь, тому цей напій необхідно споживати відповідально. Згідно з даними дослідження, проведеного у 2010 році компанією GFK, майже 35% респондентів помиляються щодо правильної норми споживання, а ще 11% ніколи не задумувались над цим питанням. Для того, щоб підвищувати інформованість і виховувати культуру споживання пива, ми впроваджуємо цей проект».

Протягом червня на блозі проекту буде сформовано креативну команду, до якої залучаться найбільш яскраві особистості: від відомих блогерів, фотографів та ілюстраторів до акторів, бізнесменів та провідних психологів. Можливість взяти участь на конкурсній основі також буде надана українським студентам.

В результаті, 2 липня 2011 року команда проекту збереться разом, щоб за 24 години розробити 10 захоплюючих історій для першого в Україні журналу коміксів про відповідальне споживання алкоголю, які потім будуть відмальовані професійними дизайнерами коміксів. Готовий журнал всі охочі зможуть завантажити онлайн, а друкована версія буде поширена у київських ВНЗ.

Слідкувати за проектом також можна через офіційне представництво компанії «Оболонь» на Facebook.


<< Всі новини
Замовити зворотній дзвінок

Триває завантаження...

ПАТ "Тетіс"
Телефони: 044 392 27 47, 044 392 27 42.
Адреса: м. Київ, вул. Богатирська 1
Доставка води додому і в офіс по Києву та Київській області

Будьте з нами в соціальних мережах

Заявка на зворотній дзвінок

+38 Новий клієнт
Існуючий клієнт