Дата: 2011-05-30

Українські дизайнери створили лінію одягу в стилі hike

29 травня в рамках Національного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Сезони моди - погляд у майбутнє» презентовано лімітовану партію «hike premium». Цього року вперше покази мод прошли на Хрещатику - головній вулиці столиці у День Києва.

Конкурс молодих дизайнерів цього разу став унікальним. Адже партнер заходу - команда «hike premium» - запропонував молодим дизайнерам розробити лінію одягу в стилі бренда. Чотири фіналісти конкурсу, які знайдуть найкраще відображення характеру бренда ««hike premium», зможуть розробити свій власний дизайн пивної етикетки. Число «чотири» не є випадковістю, адже дизайнери одягатимуть бренд «hike premium» у нове вбрання кожної пори року.

Ірина Данилевська, голова оргкомітету Українських тижнів моди: “Для команди "hike" важливо не те, щоб робота дизайнера співпала з етикеткою. Головне, щоб дизайнер відчув бренд і був готовий створити для цього бренду щось нове. Ці чотири фіналісти - прекрасний вибір. Ми з нетерпінням будемо очікувати кожного сезону нової лімітованої серії пляшок.”

Зі слів організаторів, нові дизайни вийдуть серією в один мільйон пляшок пива із іменем свого творця. Як результат, пиво «hike premium» стане найчисленнішою авторською колекцію від українських дизайнерів.

Оксана Варенья, дизайнер: «Погодилась на таку фешн-авантюру, тому що це було дуже цікаво. Розробляла образ протягом двох тижнів та відшивала це вбрання».

Наталія Міщенко, дизайнер: «Для образу „hike” вирішила зробити щось неймовірне. Це - молодіжний бренд, а молодість - це завжди експерименти, це енергія, це щось нестримне.

Анна Хитра, дизайнер: «Я використовувала чорно-білу кольорову гаму логотипу і стиль мінімалізму. Необхідно було пірнути всередину, у глибину, у філософію бренда. Як результат, народився чорно-білий логотип і нічого зайвого».


<< Всі новини
Замовити зворотній дзвінок

Триває завантаження...

ПАТ "Тетіс"
Телефони: 044 392 27 47, 044 392 27 42.
Адреса: м. Київ, вул. Богатирська 1
Доставка води додому і в офіс по Києву та Київській області

Будьте з нами в соціальних мережах

Заявка на зворотній дзвінок

+38 Новий клієнт
Існуючий клієнт