Вода у дрібній тарі

Вода "Оболонська-2 плюс лимон", ПЕТ, 0,5л, газована

Загальна мінералізація - 0,3-0,8 г / дм3.

Збагачена натуральним ароматом лимона природна мінеральна столова гідрокарбонатна хлоридна вода складного катіонного складу.

Після видобування з з артезіанської свердловини у Красилові, що на Хмельниччині, природна мінеральна вода очищується за допомогою гравійно-пісочних фільтрів та донасичується двоокисом вуглецю.

Завдяки невеликій мінералізації та вдалому збалансуванню мінеральних елементів воду «Оболонська-2 плюс лимон» можна вживати як дорослим, так і дітям. А сполучення важливих мінеральних елементів, що сприяє нормалізації водно-сольового обміну речовин в організмі людини, та природна чистота, що допомагає виведенню шкідливих речовин (радіонуклідів), роблять «Оболонську-2 плюс лимон» надзвичайно корисною.

Споживачами цієї мінеральної води стали, в першу чергу, ті, хто пропагують здоровий спосіб життя та дбають про свій організм, займаючись спортом.

Доставка здійснюється:

із замовленням води «Аквабаланс» 18,9л. (2 бут.) - від однієї упаковки (в асортименті);

без замовлення води «Аквабаланс» 18,9л. - від 5 упаковок всіх вод та безалкогольних напоїв) 0,5л; 1,0л; 1,5л; 2,0л; 6,0л. (в асортименті).

Уточнюйте вартість у менеджерів


Вода у дрібній тарі

Замовити зворотній дзвінок

Триває завантаження...

ПАТ "Тетіс"
Телефони: 044 392 27 47, 044 392 27 42.
Адреса: м. Київ, вул. Богатирська 1
Доставка води додому і в офіс по Києву та Київській області

Будьте з нами в соціальних мережах

Заявка на зворотній дзвінок

+38 Новий клієнт
Існуючий клієнт